499995-2024 - Mededinging
Nederland – Onderhouden van sportvelden – Eijsden- Margraten Raamovereenkomst Onderhoud Sportvelden 2025-2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Eijsden- Margraten Raamovereenkomst Onderhoud Sportvelden 2025-2028
Beschrijving: Gemeente Eijsden- Margraten, hierna te noemen opdrachtgever, gaat in 2024 het contract onderhoud sportvelden 01-01-2025 t/m 31-12-2028 aanbesteden. 2000 are.
Interne identificatiecode: EM-2025-01
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: -
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
Aanvullende classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -