Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79822500 Maken van grafische ontwerpen
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land