Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
Aanvullende classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken, 39224340 Afvalbakken, 44613800 Containers voor afvalmateriaal, 71800000 Adviesdiensten voor watervoorziening en afval, 79723000 Diensten voor afvalanalyse
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengopties: looptijd van de raamovereenkomst is te verlengen.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland