Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Bedrijfskleding
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 18100000 Beroepskleding, speciale werkkleding en toebehoren
II.1.4.
Korte beschrijving
Door middel van deze aanbesteding wil de gemeente Eindhoven op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding overeenkomsten sluiten voor de levering van bedrijfskleding binnen drie percelen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend vooralle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel 1 Representatieve kleding
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 18000000 Kleding, schoeisel, bagageartikelen en accessoires
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€35.000 per jaar
Perceel 2 Werkkleding
Perceel nr.: 2
€25.000 per jaar
Perceel 3 Uniformen
Perceel nr.: 3
€100.000 per jaar