Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Sanitaire Middelen
Referentienummer: 2022/0909WMA
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44411000 Sanitair
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht betreft het leveren van sanitaire middelen (met dispensers op basis van om niet te verrekenen met verbruiksartikelen) alle locaties van het Hoornbeek College en het Van Lodenstein College. Bij ingang van de nieuwe overeenkomst dienen alle dispensers e.d. vervangen te worden. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 42968200 Automaten voor hygiënische benodigdheden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie aanbestedingsdocumenten