500613-2024 - Resultaat
Nederland – Software en informatiesystemen – Europese aanbesteding SIS
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding SIS
Beschrijving: Saxion streeft ernaar om een Student Informatie Systeem te implementeren met zo min mogelijk maatwerk. Om de standaardisatie te maximaliseren zal Saxion haar processen zoveel mogelijk in lijn brengen met de ‘best practices’ in de markt; bij voorkeur door gebruik te maken van standaard functionaliteiten in de applicatie(s) en in tweede plaats door gebruik te maken van standaard inrichtingen die bij andere klanten al succesvol zijn geïmplementeerd.
Interne identificatiecode: T23634
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Curriculum ontwerp (geen verplichte afname)
Beschrijving: Implementatie van een curriculum ontwerp oplossing zodat het opbouwen, inventariseren, vastleggen en publiceren van het onderwijsaanbod op een goede wijze wordt ondersteund (perceel 1) met die kanttekening dat het nog niet zeker is of perceel 1 afgenomen gaat worden.
Interne identificatiecode: T23634 P1
Perceel: LOT-0002
Titel: Student Informatie Systeem
Beschrijving: Implementatie van een standaard Student Informatie Systeem zodat het onderwijs van Saxion op het gebied van Curriculum ontwerp, inschrijf, volg en studieplanner goed wordt ondersteund en waarmee zij in staat is om te evolueren met veranderingen in de onderwijsvisie en de ambitie van Saxion (perceel 2).
Interne identificatiecode: T23634 P2