500798-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor het organiseren van evenementen
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Eventmanagement
Referentienummer: n.v.t.
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
II.1.4.
Korte beschrijving
Nuffic wenst ondersteuning te krijgen bij het organiseren van grote binnenlandse evenementen. Het evenementenbureau wordt ingeschakeld voor grote evenementen. Om deze reden wenst de aanbestedende dienst een Raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Inschrijver voor Eventmanagement. De Raamovereenkomst gaat naar verwachting in op 1 april 2023 en heeft een looptijd van twee (2) jaar met de mogelijkheid voor de aanbestedende dienst om de raamovereenkomst met twee (2) keer één (1) jaar te verlengen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de Raamovereenkomst bedraagt naar verwachting ca. € 1.200.000,- excl. btw (ca. € 300.000,- per jaar). De maximale waarde van de Raamovereenkomst wordt gesteld op € 1.500.000,- excl. btw, voor de gehele looptijd van de Raamovereenkomst inclusief verlengingsopties. N.B. Deze waarden zien op het totale budget van grote evenementen inclusief kosten van toeleveranciers/onderaannemers zoals kosten voor locatie en catering, en niet alleen op de tarieven van het personeel van het evenementenbureau.