501419-2024 - Mededinging
Nederland – Elektriciteit – Levering duurzame elektriciteit Gemeente Weert vanaf 2025
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering duurzame elektriciteit Gemeente Weert vanaf 2025
Beschrijving: Opgenomen in de aanbestedingsdocumentatie 1.200.000
Interne identificatiecode: DJ-2547144
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Procedure conform de openbare aanbestedingsrichtlijnen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering duurzame elektriciteit
Beschrijving: Levering duurzame elektriciteit 1.200.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -