NUTS-code: BE1 Région de Bruxelles-Capitale / Brussels Hoofdstedelijk Gewest
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Verzekeringen personen en motorvoertuigen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Verzekering motorvoertuigen
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 66514110 Verzekeringen voor motorvoertuigen
Verzekeringen motorvoertuigen