II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De aanbestedende dienst wenst dat er meerdere dienstverleners gaan particperen op deze brandverzekering. In verband hiermee is uitsluitend gedeeltelijke inschrijving mogelijk.