2. Procedure
Procedure
Titel: 2024062 Groot onderhoud Asfalt
Beschrijving: Raamovereenkomst t.b.v. het uitvoeren van groot onderhoud van asfalt en bijkomende werkzaamheden: opbreekwerkzaamheden; grondwerkzaamheden; rioleringswerkzaamheden; het opbreken van asfalt; het frezen van asfalt; het aanbrengen van asfalt; herstellen en aanbrengen funderingen; herstellen en aanbrengen opsluitingen; aanhelen en aanbrengen elementenverhardingen het verrichten van bijkomende werkzaamheden
Interne identificatiecode: 2024062
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45233140 Wegwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45233200 Diverse oppervlaktewerkzaamheden, 45236000 Aanbrengen van verharding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000