502227-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Medior juridisch medewerker - Cluster SO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Medior juridisch medewerker - Cluster SO
Beschrijving: Jij bent de juridisch medewerker die inhoudelijke en procesmatige ondersteuning biedt bij het aanvraag- en afhandelingsproces rondom ontheffingen die worden aangevraagd voor toegang tot de aanstaande zero-emissiezone.
Interne identificatiecode: 6-D-18367-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000