502235-2025 - Resultaat
Nederland – Meet- en controlediensten – SZW EA Kwaliteits- en belevingsmetingen schoonmaakonderhoud
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: SZW EA Kwaliteits- en belevingsmetingen schoonmaakonderhoud
Beschrijving: Het beoordelen van de technische kwaliteit is onderdeel van het verbeteren van de kwaliteit van de dienstverlening. Hiervoor vragen wij kwaliteitsmetingen en belevingsmetingen uit voor de Rijksschoonmaakorganisatie.
Interne identificatiecode: 201800303.041
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare aanbesteding volgens Aanbestedingswet 2012.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79313000 Controle van prestaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0000