502245-2023 - MededingingNederland-Schiedam: Aansprakelijkheidsverzekeringen
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aansprakelijkheidsverzekering
Referentienummer: T46927
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
II.1.4.
Korte beschrijving
Omschrijving van de Opdracht
DCMR loopt het risico om door derden aansprakelijk te worden gesteld. De behoefte is om deze aansprakelijkheidsrisico’s af te dekken door middel van een aansprakelijkheidsverzekering voor provincies.
De aansprakelijkheidsverzekering dient dekking te bieden voor de aansprakelijkheid van DCMR in de ruimste zin van het woord. Het gaat hierbij om aansprakelijkstellingen voor door derden gestelde zaak-, personen-, vermogensschade.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 0,01 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding