2. Procedure
Procedure
Titel: NU Varietas - Laptops Medewerkers
Beschrijving: Het betreft een opdracht voor de levering van Laptops voor medewerkers ten behoeve van Stichting Varietas. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Laptops.
Eerdere aankondiging: 123964-2022
Interne identificatiecode: T122084
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000