2. Procedure
Procedure
Titel: Consulent Regionaal Bureau Zelfstandigen - Cluster W&I
Beschrijving: Je bent van aanpakken, van het directe contact met de ondernemer die ons nodig heeft en van samenwerken binnen en buiten onze organisatie. Met jouw bedrijfseconomische kennis adviseer je ondernemer over hun financiële situatie. Dit kan leiden tot een BBZ of IOAZ-aanvraag of ondersteuning met schulden. Het Regionaal Bureau Zelfstandigen (RBZ) is een onderdeel van WSPR en helpt, ondersteunt en stimuleert zelfstandige ondernemers met financiële hulp, advies en begeleiding. Financiële hulp en advies wordt verleend aan diverse categorieën ondernemers in het kader van het Besluit Bijstandsverlening Zelfstandigen (Bbz) en de IOAZ. Het betreft een uitkering voor levensonderhoud en/of om kredietverlening t.b.v. bedrijfskapitaal. Specifieke regelingen worden uitgevoerd voor (oriënterende potentiële) ondernemers. De afdeling voert de werkzaamheden uit voor genoemde doelgroepen in de gemeente Rotterdam en een groot aantal andere gemeenten in de regio.
Interne identificatiecode: 6-D-15864-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000