Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Projectmanager AZC
Referentienummer: AV13085
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 75000000 Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdracht voor externe inhuur voor een termijn van 12 maanden met een optie van twee maal een verlenging van 12 maanden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 75000000 Diensten voor openbaar bestuur, defensie en sociale verzekering
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.