50381-2023 - MededingingNederland-Den Hoorn: Bedrijfswagens
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Wagenpark Lease
Referentienummer: 2022-1001
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34144700 Bedrijfswagens
II.1.4.
Korte beschrijving
Opdrachtgever heeft het besluit genomen in het kader van doelmatigheid en rechtmatigheid om Wagenpark Lease in te kopen via een Europese Aanbestedingsprocedure.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
34144900 Elektrische voertuigen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De scope en omvang van de Opdracht betreft Lease Wagenpark van circa 45 Wagens.