See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Digitaal pathologiesysteem en coupescanners voor UZ Leuven
Beschrijving: De dienst Pathologische Ontleedkunde van het UZ Leuven wil de verwerking van de histologische stalen volledig digitaliseren en hiervoor een DPS (digitaal pathologie systeem) en coupescanners verwerven.
Interne identificatiecode: PPP0WC-173/4449/P7574
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: P7574