2. Procedure
Procedure
Titel: Conservering en restauratie van diverse historische onderdelen
Beschrijving: Restaureren dan wel conserveren van de in het stadhuis aanwezige kunstobjecten (te weten goudleerbehang, gewelfschildering, schilderijen, klok en exterieur de wapenschilden) om te voorkomen dat de objecten in verval raken en niet meer hersteld kunnen worden. Zie inschrijvingsleidraad
Interne identificatiecode: 140750
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 92521200 Diensten voor conservatie van geëxposeerde stukken en voorwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1