505447-2018 - ResultaatBelgië-Antwerpen: Drukwerk en aanverwante producten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de levering van allerhande soorten drukwerk
Referentienummer: Karel de Grote-Hogeschool VZW-ALG_2018_001-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
22000000 Drukwerk en aanverwante producten
II.1.4.
Korte beschrijving
De opdracht is opgedeeld in volgende percelen:
Perceel 1 Administratief drukwerk
Perceel 2 Premium drukwerk
Perceel 3 Budgetdrukwerk
Perceel 4 Artistiek drukwerk voor Sint-Lucas Antwerpen
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Administratief drukwerk
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Met administratief drukwerk wordt KdG branded drukwerk bedoeld dat aan weinig verandering onderhevig is en dus ruim vooraf kan worden ingepland, zoals:
 Diplomapapier
 Omslagen
 Brief(-papier)
Premium drukwerk
Perceel nr.: 2
Met ‘premium’ drukwerk wordt KdG branded drukwerk bedoeld met een uitgesproken klassevolle uitstraling. Behalve papierkeuze en afwerking zijn advies, offertes op maat, kleine grafische aanpassingen of DTP-werk en een vlotte projectopvolging belangrijk.
Tot de toepassingen behoren:
 Brochures
 Folders
 Affiches
 Kaarten (uitnodigingen, toegangskaarten, wenskaarten, flyers ...)
 Presentatiemappen
 Gepersonaliseerde brief & mailings
 Gepersonaliseerde notitieblokken
 Visitekaartjes (incl. DTP-werk: invullen van gegevens op basis van een aangeleverde Excel)
 ...
Budgetdrukwerk
Perceel nr.: 3
Met ‘budgetdrukwerk’ wordt KdG branded drukwerk bedoeld dat er netjes en degelijk uitziet maar iets minder exclusief dan het premiumdrukwerk.
Ook andere dragers dan papier zijn mogelijk: banners, stickers, plaatmateriaal ...
 Prints van plannen
 Roll-up banners
 Stickers
 Plaatmateriaal
Artistiek drukwerk
Perceel nr.: 4
Voor de medewerkers verbonden aan de artistieke opleidingen voorzien we een afzonderlijk perceel.
Met ‘artistiek drukwerk’ wordt kwaliteitsdrukwerk voor onze kunstopleidingen Sint Lucas Antwerpen, bedoeld. Naast de hoge kwaliteitseisen (idem Perceel premium drukwerk), zijn er ook bijkomende technische vereisten. Denk aan perscontrole, kleur- en saturatiecorrecties, nieuwe en niet-courante afwerkingsmogelijkheden van bindingen en kapvormen (zoals foliedruk, preegdruk, vernisdruk, plastificatie, otabind ...) ...