505449-2024 - Mededinging
Nederland – Algemene overheidsdiensten – Bouwplantoets 2025 - 2028
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwplantoets 2025 - 2028
Beschrijving: De opdracht betreft een dienst. Het op aanvraag van de gemeente beoordelen en toetsen van aanvragen omgevingsvergunning waarop een reguliere procedure van toepassing is en het opstellen van beschikkingen als de aanbestedende dienst hiervoor eigen capaciteit tekort komt.
Interne identificatiecode: Z-23-156208
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75110000 Algemene overheidsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 75123000 Administratieve diensten voor huisvesting
5. Perceel
Perceel: LOT-0000