505475-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Senior Records manager digitale informatiehuishouding - cluster BCO
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Senior Records manager digitale informatiehuishouding - cluster BCO
Beschrijving: Jij zorgt ervoor dat data zorgvuldig verwerkt en bewaart wordt. Als record manager werk je aan het informatiebeheer van onze organisatie. Jij voelt je thuis in processen, gegevens en de compliance eisen die daaraan gesteld worden. Jij weet de archiefwet en wet open overheid te vertalen naar praktische toepasbaarheid.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000