506010-2022 - MededingingNederland-Wageningen: Telecommunicatiediensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering van vaste telefonie en mobiele telecommunicatiediensten
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4.
Korte beschrijving
WUR wenst een Overeenkomst af te sluiten met één Opdrachtnemer voor de "levering van vaste telefonie en mobiele telecommunicatiediensten". De Overeenkomst gaat in op 1 April 2023. Gedurende de periode van 1 januari 2023 tot en met 1 april 2023 zal de dienstverlening geïmplementeerd worden waarbij in de maand maart 2023 de nummers geporteerd worden van de huidige leverancier (T-Mobile) naar de leverancier die onderhavige opdracht gegund krijgt. Op 1 april 2023 dient de implementatie afgerond te zijn.
De Overeenkomst heeft een initiële looptijd is 3 jaar tot 1 april 2026. In de Overeenkomst is de mogelijkheid opgenomen om de looptijd van de Overeenkomst, met tussentijdse verlengingen van maximaal 24 maanden, te verlengen tot een totaal van maximaal 9 jaar (inclusief initiële duur).
Aansluitend is er een optionele transitie verlenging van 6 maanden, tijdens deze transitie verlenging geldt een opzegtermijn van 1 maand.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 200 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
64212000 Mobieletelefoondiensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding