2. Procedure
Procedure
Titel: Opdracht voor aanneming van diensten met betrekking tot het schoonmaken van de Enabel-kantoren
Beschrijving: Deze opdracht voor diensten betreft het schoonmaken van de lokalen van Enabel (zie plan van de site in de bijlage) in overeenstemming met de bepalingen van dit bijzonder bestek en bestaat uit: 1) Dagelijkse werken 2) Wekelijkse werken 3) Maandelijkse werken 4) Driemaandelijkse werken 5) Jaarlijkse werken 6) Bijkomende prestaties
Interne identificatiecode: Enabel-BXL-13186-F02__2
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Deze opdracht voor diensten betreft het schoonmaken van de lokalen van Enabel (zie plan van de site in de bijlage) in overeenstemming met de bepalingen van dit bijzonder bestek en bestaat uit:
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 90918000 Reinigen van vuilnisbakken, 90919100 Reiniging van kantooruitrusting, 90919200 Schoonmaken van kantoren