506227-2025 - Mededinging
Nederland – Reiniging van gebouwen – Schoonmaak 5 locaties (Gymzalen) gemeente Maasdriel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak 5 locaties (Gymzalen) gemeente Maasdriel
Beschrijving: Schoonmaak 5 gymzalen 5 gymzalen
Interne identificatiecode: 250729
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911200 Reiniging van gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Zie leidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging