Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen op het hierboven vermelde adres
Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Opslag en Distributie Farmaceutische producten en medische hulpmiddelen
Referentienummer: RIVM/JvdP/203810
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 63120000 Opslag- en magazijndiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Opslag en distributie farmaceutische producten en medische hulpmiddelen.
II.1.5.
Geraamde totale waarde Waarde zonder btw: 42 000 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 33651600 Vaccins, 39173000 Magazijnunits, 60100000 Wegvervoersdiensten, 63100000 Vrachtbehandeling en opslag, 63120000 Opslag- en magazijndiensten, 63121100 Opslagdiensten, 63122000 Opslag in magazijn
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De uitvraag betreft de opslag & distributie van farmaceutische producten en medische hulpmiddelen die voor dreigende, actuele of ter voorkoming van huidige en toekomstige pandemische en/of endemische situatie en gezondheid crisissen worden ingezet. Een belangrijk onderdeel hiervan zijn op dit moment alle producten die onderdeel vormen van de Covid-19 vaccinatie.