Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aanbesteding beheer en onderhoud werktuigbouwkundige installaties
Referentienummer: TN376052
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Gerrit Rietveld Academie wil met deze aanbesteding een onderhoudspartij contracteren voor het onderhoud aan de werktuigbouwkundige installaties. De aanbesteding verloopt volgens een niet-openbare procedure, met een initiële looptijd van 4 jaar, ingaande op 1 april 2023.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/04/2023Einde: 31/03/2027
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
de Overeenkomst twee (2) maal met een periode van twee (2) jaar te verlengen.