506345-2024 - Resultaat
Nederland – Bouwen van afvalstortplaats – Bouwteam nieuwbouw bedrijfslocatie ROVA Amersfoort
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouwteam nieuwbouw bedrijfslocatie ROVA Amersfoort
Beschrijving: Nieuwbouw voor bedrijfslocatie van ROVA in Amersfoort (logistiek, op- en overslag, milieustraat) op de locatie De Wieken Vinkenhoef. Zie overige informatie paragraaf 1.2 van de selectieleidraad. Zie paragraaf 1.2.1 Projectkenmerken in de selectieleidraad.
Interne identificatiecode: 51012415
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45222110 Bouwen van afvalstortplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Gehele werk
Beschrijving: Gehele werk
Interne identificatiecode: 1