See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Microsoft licenties en unified support
Beschrijving: UZ Leuven wenst een nieuwe raamovereenkomst af te sluiten met een LSP voor Microsoft-licenties en unified support. De inventaris is niet limitatief in de zin dat ook additionele Microsoft-licenties aangekocht kunnen worden bij de LSP.
Interne identificatiecode: PPP0WC-183/4007/P7786-P7787
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Microsoft licenties
Beschrijving: Microsoft licenties
Interne identificatiecode: P7786
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (-meerprijs voor scenario 2 (A3 + security) tov. scenario 1 -meerprijs voor scenario 3 (A5) tov. scenario 1 En dit voor elk jaar van het contract.)
Perceel: LOT-0002
Titel: unified support
Beschrijving: unified support
Interne identificatiecode: P7787