50714-2025 - Resultaat
Nederland – Wegmeubilair – Wegmeubilair
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Wegmeubilair
Beschrijving: Provincie Gelderland is op zoek naar een leverancier van wegmeubilair voor een periode van twee jaar plus een optie tot verlenging van twee keer een jaar.
Interne identificatiecode: 2024-013773
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: openbare procedure met één vragenronde
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928000 Wegmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0000