507261-2026 - Mededinging
België – Diensten voor toezicht op of meting van luchtvervuiling – Uitvoeren van omgevings- luchtmetingen en staalafnames in het kader van asbestsanering EURO 1
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitvoeren van omgevings- luchtmetingen en staalafnames in het kader van asbestsanering EURO 1
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten: Uitvoeren van asbestmonitoring in het kader van asbestsanering EURO1: d.m.v. omgevings-luchtmetingen en staalafnames, tevens analyse en adviesvertrekking. Zie ook uitgebreide omschrijving in deel 3 van dit bestek Plaats van dienstverlening:, Charles De Costerlaan 15-21 en Willem Elsschotstraat 1-3 te 2050 Antwerpen
Interne identificatiecode: PPP0KO-872/6218/WHA/2026/025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90731400 Diensten voor toezicht op of meting van luchtvervuiling
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: WHA/2026/025_1
Aanvullende classificatie (cpv): 90731000 Diensten in verband met luchtvervuling, 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest, 71700000 Meet- en controlediensten, 71620000 Analysediensten