2. Procedure
Procedure
Titel: Adviseur Geluid (36 uur per week)
Beschrijving: Je adviseert over complexe ruimtelijke ordeningsprojecten, vergunningaanvragen (bouw/milieu) en (grote) evenementen. Alles wordt door jou getoetst en voorzien van een deskundig advies.
Interne identificatiecode: Ruimtelijke ordening/ Planologie
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende aard van het contract: Werken
Hoeveelheid: 36 uur