507398-2024 - Resultaat
Nederland – Advies inzake bouwdiensten – EA IB-diensten Civiele Werken
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA IB-diensten Civiele Werken
Beschrijving: Het doel van deze Aanbestedingsprocedure is om te komen tot een Raamovereenkomst met twee Contractanten, die in opdracht van de Gemeente de zorg op zich nemen voor IB-diensten voor Beheeropdrachten van Civiele Werken in het gehele beheersgebied. Het doel is om langdurig efficiënt samen te werken, korte lijnen te hebben in de communicatie en gebruik maken van de ervaring en expertise die de Contractanten bezitten. De langdurige samenwerking dient ook om van elkaar te leren en om een relatie op te bouwen met betrokken partijen die de situatie van de Gemeente goed kennen en hierop kunnen acteren.
Interne identificatiecode: 5788981
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71315210 Advies inzake bouwdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 45220000 Civieltechnische en bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000