Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 34996300 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor parkeergelegenheid, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land
Aanvullende informatie: Zie documentatie