507633-2022 - MededingingBelgië-Antwerpen: Leggen van sporen
Aankondiging van een opdracht – speciale sectoren
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Besteknr. 57/52/2/22/006 - Masterplan Hasselt - Vernieuwen van sporen en spoortoestellen kant Tongeren/Alken (L34/L21)
Referentienummer: I-I.NO-5752222006-F05_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45234116 Leggen van sporen
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht betreft spoorwerken:
-Opbraak en aanleg van sporen
-Afgraven en heraanleggen van de bedding
-Opbraak en aanleg van spoortoestellen
-Uitvoeren van aluminothermische laswerken
-Ter beschikking stellen van hydraulische wegspoorkranen en kraanbedienden
-Ter beschikking stellen van gekwalificeerde spoorwegarbeiders
-Regelen van de spanningen
-Aanleggen van de voetpaden
-Opkuis van de werf
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie bestek