Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Collegezaalmeubilair Science Campus Fase 2A te Leiden
Referentienummer: UAF2202
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 39100000 Meubilair
II.1.4.
Korte beschrijving
De Universiteit Leiden is voornemens om een leverancier te contracteren voor het collegemeubilair voor de Science Campus te Leiden. Het meubilair bestaat hoofdzakelijk uit collegebanken- en tafels. Voor deze opdracht dient de levering te worden afgestemd met de architect, de aannemer en de eigenaar van het gebouw. Het Definitief Ontwerp dient als basis voor de opdracht en dient in samenwerking met de architect en aannemer verder te worden uitgewerkt. Flexibiliteit en aanpasbaarheid zijn daarom van groot belang. Voor meer informatie zie de selectieleidraad.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 39110000 Zitmeubelen, stoelen en aanverwante producten, en bijbehorende onderdelen, 39162000 Onderwijsuitrusting
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
vier grote collegezalen (amfitheater) met een capaciteit van ca 1.500 personen
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen