508498-2026 - Resultaat
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Herbouw, beheer en onderhoud TIOX
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Herbouw, beheer en onderhoud TIOX
Beschrijving: De aanleiding voor deze aanbesteding is dat de bestaande software van het rekenmodel TIOX, dat in 2007 is gebouwd, inmiddels is verouderd en moet worden vervangen. TIOX werkt hierdoor steeds trager en het onderhoud wordt steeds lastiger en kostbaarder. Het is daarom noodzakelijk om de software van TIOX te vervangen.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
5. Perceel
Perceel: LOT-0000