50864-2023 - ResultaatNederland-Groningen: Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
Aankondiging van een gegunde opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
52-2022 Gebiedsgericht contract Wijkvernieuwing Selwerd
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
II.1.4.
Korte beschrijving
De Gemeente Groningen houdt een aanbesteding conform de Europese openbare procedure om tot het sluiten van een raamovereenkomst met maximaal 5 opdrachtnemers te komen ten behoeve van het project: “52-2022 Gebiedsgericht contract Wijkvernieuwing Selwerd”.
De (maximaal) vijf (5) inschrijvers die op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding rangschikken op de posities 1 tot en met 5 komen in aanmerking voor gunning van de raamovereenkomst. Nadere opdrachten bestaan hoofdzakelijk uit Civieltechnische werkzaamheden in het kader van Wijkvernieuwing Selwerd in combinatie met de aanleg van warmteleidingen van WarmteStad. Deze worden via minicompetitie uitgezet bij de 5 gecontracteerde ondernemingen.
De inschrijver met de beste prijs-kwaliteitsverhouding (eerste positie) komt daarnaast in aanmerking voor gelijktijdige gunning van de eerste deelopdracht (bestek 59-2021 Selwerd-Zuid Herinrichting)
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
€9.000.000