50875-2024 - Mededinging
Nederland – Strooizout – Levering van Strooizout
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van Strooizout
Beschrijving: De huidige Raamovereenkomst voor het leveren van strooizout ten behoeve van gladheidbestrijding loopt ten einde. Het doel van deze aanbestedingsprocedure is om te komen tot een nieuwe Raamovereenkomst met een leverancier van strooizout.
Interne identificatiecode: ZGW 3244154/T63672
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34927100 Strooizout
5. Perceel
Perceel: LOT-0000