508969-2022 - MededingingBelgië-Brussel: Televisiecamera's
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Gyrogestabiliseerd cameraplatform
Referentienummer: CRW 2205
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32240000 Televisiecamera's
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
38651000 Camera's, 38651100 Cameralenzen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Deze opdracht heeft betrekking op de huur van een gyrogestabiliseerd HD-camerasysteem, met inbegrip van bevoegd technisch personeel. De technische faciliteiten worden voor al de producten geleverd door één en dezelfde aannemer op de voorziene dagen. Een dag omvat zowel technische installatie, repetitie, opname als technische opruiming. De inzet is hoofdzakelijk gericht op wielerwedstrijden ; ook voor gewone TV-captaties kan deze overeenkomst worden ingezet.