Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90732400 Adviesdiensten op het gebied van bodemvervuiling
Aanvullende classificatie (cpv): 45111250 Uitvoering van bodemonderzoek, 71351500 Bodemonderzoeksdiensten, 90732000 Diensten in verband met bodemvervuiling, 90732600 Toezicht op of meting van bodemvervuiling
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Twente (NL213)
Aanvullende informatie: Zie documentatie
Waarde