See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst verwerking asbesthoudende partijen bij bodemsaneringswerken in Vlaanderen
Beschrijving: Deze opdracht betreft de verwerking van asbesthoudende uitgegraven bodem afkomstig van ambtshalve bodemsaneringswerken die worden uitgevoerd in opdracht van de OVAM in Vlaanderen. Ook het tijdelijk opslaan in afwachting van de beoordeling van de verwerkingsmogelijkheden is voorzien in deze opdracht.
Interne identificatiecode: 16486 - RO2509001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90000000 Diensten inzake afvalwater, afval, reiniging en milieu
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 16486 - RO2509001 - 1
Interne identificatiecode: 1