509537-2022 - Geplande opdrachtNederland-Rotterdam: Beplanten en onderhouden van groengebieden
Vooraankondiging
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Terreinonderhoud
Referentienummer: SV0085
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4.
Korte beschrijving
De Opdracht omvat het structureel onderhouden van buitengroenvoorziening en terreinen inclusief gladheidsbestrijding op basis van het opgestelde RAW beeldbestek met minimaal vijf en maximaal tien dienstverleners op alle daarvoor aangewezen politielocaties.
De minimale eisen die de Politie stelt aan deze Opdracht staan beschreven in het RAW-beeldbestek apart is te downloaden via het aanbestedingsplatform Mercell.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 800 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
24951310 IJsbestrijdingsmiddelen, 44113910 Materiaal voor gladheidsbestrijding
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding