See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding Fysiotherapie DJI 2025
Beschrijving: De scope van deze aanbesteding bestaat uit de volgende Diensten: • Fysiotherapie • Klinische lessen (op verzoek)
Interne identificatiecode: 400916
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare procedure waarbij er een Raamovereenkomst wordt afgesloten per perceel.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85142100 Fysiotherapiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Fysiotherapie Achterhoek (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Achterhoek is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: Ooyerhoek Verlengde Ooyerhoekseweg 21 7207 BJ Zutphen
Interne identificatiecode: 1-0
Perceel: LOT-0002
Titel: Fysiotherapie Almelo (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Almelo is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: De Karelskamp Bornestraat 333 7601 PB Almelo
Interne identificatiecode: 2-1
Perceel: LOT-0003
Titel: Fysiotherapie Alphen aan den Rijn (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Alphen aan den Rijn is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit twee locaties: Locatie 1 Maatschapslaan 1 Locatie 2 Eikenlaan 36
Interne identificatiecode: 3-2
Perceel: LOT-0004
Titel: Fysiotherapie Arnhem (PI)
Beschrijving: De JI Arnhem is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit twee locaties: Locatie 1 Ir. Molsweg 5 Arnhem Locatie 2 Wolweg 100 Arnhem
Interne identificatiecode: 4-3
Perceel: LOT-0005
Titel: Fysiotherapie De Hartelborgt (RJJI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) De Hartelborgt is een Rijks Justitiële Jeugd Inrichting (RJJI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie: Borgtweg 1 3202 LJ Spijkenisse
Interne identificatiecode: 5-4
Perceel: LOT-0006
Titel: Fysiotherapie De Hunnerberg (RJJI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) De Hunnerberg is een Rijks Justitiële Jeugd Inrichting (RJJI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie: Berg en Dalseweg 287 6522 CH Nijmegen
Interne identificatiecode: 6-5
Perceel: LOT-0007
Titel: Fysiotherapie Den Hey-Acker (RJJI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Den Hey-Acker is een Rijks Justitiële Jeugd Inrichting (RJJI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie: Galderseweg 7 4836 AB Breda
Interne identificatiecode: 7-6
Perceel: LOT-0008
Titel: Fysiotherapie Dordrecht (PI)
Beschrijving: De JI Dordrecht is een Penitentiaire Inrichting (PI) hierna verder aangeduid als JI. De JI bestaat uit één locatie: Locatie: Kerkeplaat 25 3313 LC Dordrecht
Interne identificatiecode: 8-7
Perceel: LOT-0009
Titel: Fysiotherapie Grave (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Grave is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie: Muntlaan 1 5361 ME Grave
Interne identificatiecode: 9-8
Perceel: LOT-0010
Titel: Fysiotherapie Haaglanden (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Haaglanden is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: Pompstationsweg 32 2597 JW Den Haag
Interne identificatiecode: 10-9
Perceel: LOT-0011
Titel: Fysiotherapie Heerhugowaard (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Heerhugowaard is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna aangeduid als JI. Deze JI heeft twee locaties: Locatie 1: Copernicusstraat 10 Heerhugowaard Locatie 2: Copernicusstraat 10 Heerhugowaard
Interne identificatiecode: 11-10
Perceel: LOT-0012
Titel: Fysiotherapie Krimpen aan den IJssel (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Krimpen a/d IJssel is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: Van der Hoopstraat 100 2920 CB Krimpen a/d IJssel
Interne identificatiecode: 12-11
Perceel: LOT-0013
Titel: Fysiotherapie Leeuwarden (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Leeuwarden is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: Holstmeerweg 7 8936 AS Leeuwarden
Interne identificatiecode: 13-12
Perceel: LOT-0014
Titel: Fysiotherapie Lelystad (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Lelystad is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: Larserdreef 300 8233 HB Lelystad
Interne identificatiecode: 14-13
Perceel: LOT-0015
Titel: Fysiotherapie Middelburg (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Middelburg is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit twee locaties: Locatie 1 Torentijd Torentijdweg 1 Middelburg Locatie 2 Nederhof Torentijdweg 1 Middelburg
Interne identificatiecode: 15-14
Perceel: LOT-0016
Titel: Fysiotherapie Nieuwegein (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Nieuwegein is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie De Liesbosch 100 3439LC Nieuwegein
Interne identificatiecode: 16-15
Perceel: LOT-0017
Titel: Fysiotherapie Oostvaarderskliniek (FPC)+Pieter Baan Centrum (POK)
Beschrijving: De JI Oostvaarderskliniek is een Forensisch Psychiatrisch Centrum (FPC) en de JI Pieter Baan Centrum is de Psychiatrische Observatie Kliniek (POK). Deze JI’s zijn samen één Locatie: Locatie: Carl Baksweg 3 1336 ZL Almere
Interne identificatiecode: 17-16
Perceel: LOT-0018
Titel: Fysiotherapie Rotterdam (DC)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Rotterdam is een detentiecentrum (DC), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één Locatie: Locatie: Portelabaan 7 3045 AT Rotterdam
Interne identificatiecode: 18-17
Perceel: LOT-0019
Titel: Fysiotherapie Rotterdam (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Rotterdam is een penitentiaire inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit twee locaties: Locatie 1: De Schie Professor Jonkersweg 7 Rotterdam Locatie 2: Hoogvliet Koddeweg 100 3194 DH Hoogvliet Rotterdam
Interne identificatiecode: 19-18
Perceel: LOT-0020
Titel: Fysiotherapie Schiphol (DC)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Schiphol is een Justitieel Complex (JC), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie Duizendbladweg 100 1171 VA Badhoevedorp
Interne identificatiecode: 20-19
Perceel: LOT-0021
Titel: Fysiotherapie Sittard (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Sittard is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie Op de Geer 1 6135 KN Sittard
Interne identificatiecode: 21-20
Perceel: LOT-0022
Titel: Fysiotherapie Ter Apel (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Ter Apel is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie: Ter Apelervenen 10 9561 MC Ter Apel
Interne identificatiecode: 22-21
Perceel: LOT-0023
Titel: Fysiotherapie Utrecht (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Utrecht-Nieuwersluis is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie: Zandpad 3 3631 NK Nieuwersluis
Interne identificatiecode: 23-22
Perceel: LOT-0024
Titel: Fysiotherapie Veenhuizen (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Veenhuizen is een Penitentiaire Inrichting (PI) en heeft tevens een locatie Rijks Justitiele Jeugd Inrichting (RJJI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit vier locaties: Locatie 1: Locatie 2: Esserheem Norgerhaven Meidoornlaan 38 Oude Asserstraat 20 9341 AP Veenhuizen 9341 BC Veenhuizen Locatie 3: Locatie 4: Groot Bankenbosch RJJI De Haven Bankenbosweg 2 Oude Asserstraat 20 9341 BE Veenhuizen 9341 BC Veenhuizen
Interne identificatiecode: 24-23
Perceel: LOT-0025
Titel: Fysiotherapie Veldzicht (CTP)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Veldzicht is een Centrum voor Transculturele Psychiatrie (CTP), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie Ommerweg 67 7707 AT Balkbrug
Interne identificatiecode: 25-24
Perceel: LOT-0026
Titel: Fysiotherapie Zaanstad (JC)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Zaanstad is een Justitieel Complex (JC), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie Smeet 1 1551 NG Westzaan
Interne identificatiecode: 26-25
Perceel: LOT-0027
Titel: Fysiotherapie Zeist (DC)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Zeist is een Justitieel Complex (JC) hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit één locatie: Locatie Richelleweg 13 3769 AZ Soesterberg
Interne identificatiecode: 27-26
Perceel: LOT-0028
Titel: Fysiotherapie Zuid-Oost (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Zuid-Oost is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit twee locaties: Locatie 1 Locatie 2 PI Roermond PI ter Peel Keulsebaan 530 Patersstraat 4 6045 GL Roermond 5977 NM Evertsoord
Interne identificatiecode: 28-27
Perceel: LOT-0029
Titel: Fysiotherapie Zwolle (PI)
Beschrijving: De Justitiële Inrichting (JI) Zwolle is een Penitentiaire Inrichting (PI), hierna verder aangeduid als JI. Deze JI bestaat uit twee locaties: Locatie 1 Huub van Doornestraat 15 Zwolle Locatie 2 Huub van Doornestraat 15 Zwolle
Interne identificatiecode: 29-28