2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, levering en installatie van een massaspectrometer, type MALDI-TOF, inclusief verbruiksmaterialen en het bijhorend onderhoudscontract bestemd voor het laboratorium microbiologie van AZ Sint-Jan AV.
Beschrijving: Momenteel gebeurt de identificatie van micro-organismen wordt in AZ Sint Jan Brugge op het MALDI-TOF systeem van Bruker (MALDI® Biotyper). De software is gekoppeld aan het LIS (Glims 9, Clinisys) dat op zijn beurt bi-directioneel gekoppeld is aan de middleware (Epicenter, BD Diagnostics). Er worden dagelijks gemiddeld 150 identificaties uitgevoerd met het zwaartepunt van de activiteit in de voormiddag. Er wordt momenteel exclusief gewerkt met herbruikbare MALDI-plaatjes. Deze opdracht omvat aankoop, levering en installatie van een systeem voor identificatie van micro-organismen o.b.v. MALDI-TOF (Matrix-Assisted-Laser- Desorption-Ionisation Time-of- Flight) massaspectrometrie, bestemd voor klinisch gebruik en inclusief alle hiervoor noodzakelijke opleidingen, alle toestelgebonden reagentia en verbruiksgoederen, eventuele toebehoren (inclusief de benodigde software) alsook een onderhoudscontract. Het ziekenhuis beoogt een benchtop systeem dat over een CE/IVD gecertificeerde database voor micro organismen (bacteriën, gisten, schimmels en mycobacteriën) beschikt die minstens even uitgebreid is als die van het huidige systeem en jaarlijks wordt geüpdatet; waarbij de identificatie van bacteriën en gisten in dezelfde workflow dient te gebeuren; minimum dezelfde throughput als het huidig systeem heeft en de software en/of middleware is bidirectioneel koppelbaar met het labo informatica systeem (Glims 9 en Glims 10 – Clinisys MIPS).
Interne identificatiecode: PPP103-574/4630/2022-SJB-05-057-BVH
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433100 Massaspectrometers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2022-SJB-05-057-BVH
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (Deze worden in het technisch bestek beschreven.) Vereiste opties (De vereiste opties zijn beschreven in Bijlage 3 - Technisch Bestek_2022-SJB-05-057-BVH. De inschrijver is verplicht om alle vereiste opties aan te bieden, dit op straffe van substantiële onregelmatigheid met wering van de offerte tot gevolg. De aanbestedende overheid is op geen enkel moment verplicht om over te gaan tot de bestelling van een aangeboden optie. Indien m.a.w. de vereiste optie een onderhoudscontract betreft, heeft de aanbestedende overheid de keuze om al dan niet een onderhoudscontract aan te gaan. Dit geldt zowel voor preventieve als omniumcontracten.)