Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten
Plaats van uitvoering
Overal in de Europese Economische Ruimte
Aanvullende informatie: Zie aanbestedingsstukken in Mercell
Waarde