510198-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor loopbaanbegeleiding – Aanbesteding - Mobiliteit en Outplacement
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanbesteding - Mobiliteit en Outplacement
Beschrijving: Aanleiding van deze aanbesteding is dat Waternet medewerkers de mogelijkheid wil (aan)bieden om middels een mobiliteitscontract of outplacement te komen tot een nieuwe baan elders wanneer de huidige functie niet meer passend is of bestaat.
Interne identificatiecode: 0
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79634000 Diensten voor loopbaanbegeleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 79611000 Diensten voor sollicitatiebegeleiding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000