Inschrijvingen of aanvragen tot deelneming moeten worden ingediend het hierboven vermelde adres
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
WPB Vessem - AKF - werk C+W+E
Referentienummer: F104-2022-002
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 45210000 Bouwen van gebouwen
II.1.4.
Korte beschrijving
Bouwwerk tbv nieuw Aktief Kool Filter (AKF)
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 41110000 Drinkwater, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45000000 Bouwwerkzaamheden, 45252126 Bouwen van drinkwaterbehandelingsinstallatie
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Bouwen gebouw tbv Actief Koolfilter