Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): West-Noord-Brabant (NL411)
Land: Nederland
Algemene informatie
Voorbehouden deelname: